Kurumsal | GalioValve | TNC Ambalaj

Kurumsal

Hakkımızda

Kaliteli bir kahve, aromasını içinde en güzel barındırandır. En iyi peynirler fermantasyon sürecini en iyi geçirenlerdir. Galio Valve olarak , her gün hayatımızda olan gıdaların en iyi ambalajlarda doğru şekilde son tüketiciye ulaştırılması için yıllardır özveri ile çalışmaya devam ediyoruz.

 

Türkiye’de ilk ve tek olan üretim tesisimizde , çekirdek kahve paketlerinin içerisine ,zeytin ve peynir tenekelerine montelenmiş plastik valf üretimi yapılmaktadır.

 

Kendi tasarımımız olan makinelerde üretilen bu valfler gıdaların fermantasyon sürecini ambalaja zarar vermeden tamamlamasını sağlamakta , bu ürünümüz sayesinde dışarıdan paketleme içine hiçbir madde girmezken , paket içinde ki fazla hava ve nem dışarıya atılır.

 

Paketleme içerisine gizlendiği için çoğu zaman göremediğimiz bu valf sayesinde , ürünler tazeliğini ve kalitesini korur.

 

2020 hedeflerimizde olan ihracat payının yükseltimesi için gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından, sevkiyatlara her geçen gün hız verilmektedir. Türkiye’de iç piyasa satışlarının %90 payını yıllardır elinde tutan firmamız , şimdi ihracatla da yükselişe geçerek makine , personel , depolama , sipariş ve üretim kapasitesini arttırmıştır.

Galio Valve , %100 yerli , Türkiye'nin markası olarak, başta Avrupa olmak üzere Dünya'nın bir çok ülkesine gururla ürünler göndermektedir. 

 

Firma Adı        : Tnc Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.

Adres              : Organize Sanayi Bölgesi 5.Cadde No:17  70100-Karaman - Türkiye

Telefon            : + 90 531 314 15 73 

Web                 : www.galiovalve.com

E-mail              : export@galiovalve.com

 

Turkey, Europe , Russia , Turkish Republics and Middle East countries markets. Coffee Valve

<